Гороскоп риби на тиждень 2017 — Гороскопы и знаки зодиака
Гороскоп риби на тиждень 2017

Гороскоп риби на тиждень 2017

Гороскоп на 2017 рік РибиПочаток 2017 року для народжених під знаком Риб буде дуже динамічним часом: події будуть змінювати один одного з калейдоскопічною швидкістю, а нова інформація буде застарівати надзвичайно швидко. Однак підхопити цей темп і впоратися з мінливою ситуацією ви зможете без особливих зусиль. Більше того, вам дуже сподобається підтримувати такий ритм, тому що саме така життя стане органічною і максимально прийнятною.

Цей рік зовсім не підходить для самітництва і самотності. Постарайтеся якомога більше спілкуватися зі своїми друзями, проводите час в приємній компанії. Ваші друзі в цьому році будуть дуже активні, тому від вас буде потрібно лише не чинити опір захоплюючого виру подій. Риби будуть надзвичайно комунікабельними, нові знайомства зав’яжуться легко і невимушено. Однак збережеться ризик захопитися і закинути підтримування старих контактів, тому плануйте свій час, щоб встигнути все, що потрібно.

У 2017 дуже важливим для представників знаку Риб буде власний зовнішній вигляд. Досить багато часу доведеться витратити на відвідування салонів краси і вчинення косметичних процедур. Однак ваші старання будуть з лишком компенсовані захопленням оточуючих.

Не варто випробовувати удаваної скромності, адже зараз ви гідні цього як ніколи. Не забувайте і про духовний розвиток. У 2017 Риби зможуть вражати друзів і знайомих не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і своїми великими знаннями в різних сферах. Так як часу буде досить мало, приділяйте читання хоча б пару годин в тиждень – цього буде достатньо для того, щоб підтримати мозок в тонусі.

У 2017 році народилися під знаком Риб будуть відчувати постійну потребу самовдосконалюватися. Не варто чинити опір настільки благородному пориву – практично всі ваші починання будуть успішними і продуктивними. Якщо ж щось все-таки не вийде, ні в якому разі не слід сумувати – вам удасться легко впоратися з проблемою і з другої спроби домогтися бажаного результату. Величезна кількість накопиченої у вас енергії логічно буде використовувати на те, щоб щось змінити у своєму житті. Можливо, ви хочете позбутися від шкідливої звички або нарешті отримати додаткову освіту. Дерзайте, і у вас обов’язково все вийде. Початок року добре підійде і для того, щоб з’їздити у відпустку. Поїздка буде досить продуктивною – ви зможете не тільки розслабитися і набратися сил, але і отримати безліч нових приємних вражень. Можливо також заклад нових знайомств і поповнення свого інтелектуального багажу. Єдиною потенційною небезпекою буде місцева екзотична кухня, тому пробувати її слід вкрай обережно. Навіть якщо що-небудь вам дуже сильно сподобається – не переїдайте, краще з’їсти ще трохи завтра. 2017 для Риб стане вдалим роком для того, щоб вирішити старі проблеми.

Ви самі відчуєте, що нарешті готові до того, щоб розрубати вузол протиріч і привести все в порядок. Подумайте, чи немає у вас невиконаних обіцянок. Якщо раптом такі виявляться, негайно приступайте до їх виконання, адже краще пізно, ніж ніколи. Цей час також відмінно підійде для того, щоб вирішити конфлікти, навіть досить серйозні і застарілі. Пам’ятайте, що безвихідних ситуацій не буває і можливість прийти до компромісу є завжди – треба тільки як слід подумати і уважно вислухати всіх учасників проблемної ситуації. Важливим аспектом у цьому році для представників знаку Риб стане контроль над власними емоціями. Мабуть, це буде одна з небагатьох потенційно вразливих і небезпечних сфер в цьому році. Якщо ви не зможете стриматися і дасте емоціям вихід, це може призвести до неприємних і зовсім необов’язковим сварок з близькими людьми, а також до невмотивованих фінансових втрат. Якщо ж вам, навпаки, вдасться взяти себе в руки і керуватися у своїх діях логікою і розумом, то ви зможете повністю контролювати те, що відбувається навколо. Ваші зважені судження і незворушність дозволять без праці завоювати авторитет у друзів, родичів і колег.

У 2017 році Риби будуть піддані різним впливам. Ваша поведінка буде досить суперечливим, однак при належних зусиллях і бажання вам вдасться впоратися з власною непостоянностью і перетворити її в ненав’язливу безпосередність. Самовладання буде головним ключем до успіху.

Кар’єрна сфера для представників знаку Риб у розглянутий період буде швидше нейтральною, ніж небезпечної або сприятливою. Зараз все в ваших руках, тому успіхи і провали будуть залежати саме від вашого власного поведінки, а не від примх Фортуни. На початку року вас можуть атакувати дрібні справи в незліченній кількості. Впоратися з цією ситуацією найкращим чином допоможе максимальна зібраність і націленість на результат. Все встигнути допоможе грамотне планування часу і розподіл праці – цілком можливо, що ви виконуєте чиїсь чужі обов’язки. У цьому випадку, зараз саме час нагадати колегам про те, що і вони також отримують зарплату.

Збудуйте всі справи за ступенем їх важливості та пріоритетності. Візьміться з ентузіазмом за найголовніше і фундаментальне, те, що не терпить зволікань. Дрібні ж і неважливі справи цілком можливо зробити пізніше, нічого страшного не станеться. Збудувавши свій робочий графік таким чином, ви відразу зрозумієте, що ніякої катастрофи на горизонті не передбачається, тому можна сміливо брати себе в руки і спокійно працювати. Якщо Рибам вдасться впоратися зі своїми емоціями і увійти в робочий ритм, то їх професійні якості обов’язково будуть по достоїнству оцінені вищестоящим начальством. При цьому вам навіть не доведеться докладати ніяких зусиль для того, щоб ваша діяльність стала помітною. Визнання прийде саме, причому, швидше за все, в найнесподіваніший момент. Але від цього воно стане ще більш приємним і радує, чи не правда?

Існує ймовірність того, що в 2017 році вам доведеться трохи посунути особисті інтереси і підкоригувати свої плани для того, щоб добитися максимальної ефективності на роботі. Ймовірно, доведеться пожертвувати парою вихідних. Однак, якщо ви не станете сприймати ситуацію надмірно трагічно, нічого страшного не станеться – ви зможете відновити сили, а додатковий час на роботу обернеться серйозним професійним успіхом. Ближче до кінця року у народжених під знаком Риб можливі емоційні сплески і вибухи, обумовлені втомою та бажанням дистанціюватися від робочих буднів. При належному рівні самовладання у вас вийде стабілізувати ситуацію, проте не переоцінюйте ресурси свого організму – цілком можливо, вам дійсно пора відпочити, адже у цьому році ви вже попрацювали на славу.

Фінансове становище Риб на початку року буде достатньо стабільним. Швидше за все, вам вдасться уникнути як витрат, так і надприбутків. Однак деяка обережність у грошових справах все-таки не завадить – якщо зможете втриматися від спокусливих авантюр, то не виключено навіть деяке зміцнення фінансового статусу до кінця року. Постарайтеся економно витрачати свої кошти протягом всієї першої половини року – обережна поведінка допоможе вам зібрати достатню суму для того, щоб нарешті здійснити давню мрію. Кінець року може стати дуже приємним і прибутковим.

Нехай зараз здається, що це все ще зовсім не скоро, зневірятися не варто – адже саме ваші обачні дії в даний момент є запорукою майбутнього успіху. Найбільш виправданою сферою витрат у 2017 році будуть витрати на покупку побутової техніки, яка вже давно потрібно вашим домочадцям. Однак не захоплюйтеся, інакше ви можете купити яку-небудь абсолютно непотрібну соковижималку, яка буде тільки пилом у шафі.

У сфері особистих відносин Риб чекає вкрай знервована і нестабільна обстановка. Особливо це стосується першої половини року, коли лихоманити буде одночасно і вас, і вашу другу половину. Це потенційно дуже небезпечне час можна буде пережити без втрат тільки в тому випадку, якщо ви нарешті почнете дійсно слухати вашого партнера і прикладіть всі зусилля для того, щоб знайти спільну мову.

Стабілізація власного емоційного стану допоможе вам вплинути на думки і почуття коханої людини. Побачивши ваш спокій і незворушність, він і сам зможе взяти себе в руки і перейти до конструктивного діалогу. Підвищена емоційність на початку року у представників знаку Риб буде супроводжуватися підвищеним рівнем енергії. Дуже нерозумно буде витрачати цю енергію на суперечки і сварки. Навпаки, прикладіть всі зусилля для того, що пустити свої ресурси в мирне русло. Зробити це буде досить складно, однак, якщо вам все-таки вдасться, результатом буде повний мир і гармонія в сім’ї, а це вже точно варто того, щоб постаратися як слід.

Друга половина року обіцяє бути більш продуктивною. Цей час буде досить успішним як в плані побудови нових любовних відносин, так і в плані підтримки існуючих на гідному рівні. Ваші стосунки з коханою людиною цілком можуть вийти на новий, більш серйозний рівень. Ви почнете довіряти один одному більше, ніж раніше. Кінець року буде дуже добре підходить для романтичних побачень та інших приємних подій подібного роду. Рибам буде досить легко взяти ініціативу в свої руки і порадувати другу половину зворушливим сюрпризом, який без усякого сумніву буде оцінений по достоїнству.

В кінці 2017 року дуже вірогідні також приємні зустрічі. Існує можливість зустріти людину, яка викличе у вас по-справжньому сильні почуття. Однак не варто поспішати, будь-які відносини, розпочаті в цей період, будуть вимагати трепетного і обережного поводження. На початку року саме час подумати про благоустрій власної квартири. Дрібні господарські справи будуть нагадувати про себе все частіше і частіше, тому краще всього не закидати їх. Ключем до успіху стане своєчасний і оперативний ремонт. Ваші домочадці дуже високо оцінять ваш господарський запал. Гармонію в сім’ю принесуть спільні походи по магазинах або пікнік на природі. Не забувайте про дітей, – цілком можливо, що в цьому році вони самі практично не вимагатимуть вашої уваги, проте в даний момент буде доречна і ваша особиста ініціатива. Поговоріть з дитиною про його шкільних справах і проблемах – ця бесіда буде продуктивна і приємна для обох сторін.

Направте сили і кошти на те, щоб як слід зміцнити свій імунітет. Профілактика загострень хронічних захворювань не тільки настійно рекомендується, вона просто необхідна. 2017 рік – не найкращий час для проведення різних косметичних процедур. Якщо ви запланували на цей рік, то краще все-таки перенести не більш пізніше час, а можливо і зовсім відмовитися від них. На початку року народженим під знаком Риб буде доречно зайнятися спортом. Результат від вправ буде дуже приємним – ви не тільки відчуєте себе значно краще, але і приведете в оптимальний стан свій зовнішній вигляд. Потенційно небезпечної сферою буде сечостатева система, тому постарайтеся ретельно стежити за самопочуттям і в разі необхідності відразу ж звертатися до лікаря. Не дуже захоплюйтеся народною медициною, проте грамотно підібраний фіточай допоможе вам впоратися зі стресом.

Source: vidpoviday.com

Добавить комментарий